×

ORMESA GRİLLO ADAPTİVE SEATİNG ÖZEL İHTİYAÇLARI OLAN ÇOCUKLAR İÇİN OTURMA SİSTEMİ

ORMESA GRİLLO ADAPTİVE SEATİNG ÖZEL İHTİYAÇLARI OLAN ÇOCUKLAR İÇİN OTURMA SİSTEMİ

Grillo Adaptive Seating , özel ihtiyaçları olan çocuklar için  bir  oturma sistemidir . Üç boyutta mevcut  olan ‘Grillo’ ailesinden bu ürün son derece çok yönlü ve kullanımı kolay  uluslararası patentli yükseklik ayar sistemi ile öne çıkıyor. Kompakt ve hafif Grillo Adaptif Koltuk , günün her saatinde destek ve rahatlık sağlayarak,  sınıf ve ev etkinliklerine katılmak için kolayca taşınabilir ve kullanılabilir . Aslında,  akıllı tasarımı  , çok çeşitli kullanım bağlamlarına uyum sağlamak üzere tasarlanmıştır.

günlük aktivitelerin tadını çıkar

çevredeki çevre ile etkileşim

sürekli olarak en uygun duruşu korumak

En iyi şekilde çok yönlülük

İnovasyona yönelik sürekli çabamız kullanıcılarımızda olan günlük aktiviteleri kullanarak düşünülmüştür; bu nedenle  Grillo Adaptif Koltuk  , en çeşitli ve spesifik duruş ve muhafaza ihtiyaçlarına etkin bir şekilde yanıt verecek şekilde tasarlanmıştır. Aslında, üç farklı konfigürasyon mevcuttur:

https://player.vimeo.com/video/731394622?h=74b78eb63c&autoplay=1&loop=1&color=f2f2f2&title=0&byline=0&portrait=0

Kullanışlı ve işlevsel

https://player.vimeo.com/video/731396175?h=03df29cc23&dnt=1&app_id=122963

Benzersiz ihtiyaçlarınızı karşılamak için

Grillo Adaptive Seating’in  yüksekliğini değiştirmek,  gazlı yaylarla çalıştırılan patentli yükseklik ayar sistemimiz  sayesinde bakıcı tarafından çocuk otururken de yapılabilecek basit ve son derece hızlı bir işlemdir  .

Bu ürün, indirme işlemleri sırasında bile kullanıcının rahatlığından asla ödün vermeden farklı destek ve çalışma yüzeylerine zahmetsizce uyarlanabilir. Maksimum güvenlik ve pratikliğin bir başka garantisi olarak Grillo Adaptive Seating,   toksik olmayan epoksi tozlarla boyanmış  katlanabilir alüminyum çerçeve ve çocuğu sandalyeden kaldırmadan bir odadan diğerine zahmetsizce hareket etmek için ideal olan frenli dört döner tekerlek ile donatılmıştır . .

Her ayrıntıda konfor

Birinci sınıf döşeme

Günün herhangi bir saatinde maksimum konfor sunmak için  Grillo Adaptive Seating  , son derece nefes alabilen destekleyici bir döşeme ile donatılmıştır  ; kumaşın dokusu  terlemeyi  ve bakteri oluşumunu azaltır, vücut ısısı değişmeden kullanıcının sırtını yazın bile kuru bırakır. 

Doku, yüksek yükte bile yüksek performansı garanti eder; aynı zamanda yanmazdır , DM 26/6/1984 ve sonraki değişikliklere göre sınıf 1’de sertifikalandırılmıştır.

Grillo Adaptive Seating,  yenilikçi tasarım ve teknoloji ile  karakterize edilen  çıkarılabilir bir örtü ile sağlanır : iç kumaş üç boyutlu ve hafiftir,   tam tatmin edici bir oturma deneyimi için yüksek hava sirkülasyonu ve optimum ağırlık dağılımı sağlar. Yastık, EN 1021-1:2014 ve EN 1021-2:2014 standartlarına göre dayanıklı ve yanmazdır. Bakımı son derece basittir : Birkaç saniye içinde çıkarılabilir ve hızlı kurutma ile çamaşır makinesinde temizlenebilir.

tappezzeria

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bileşenler

Kişiye özel sağlık

Mevcut çok çeşitli bileşenler sayesinde  Grillo Adaptive Seating , özel ihtiyaçları olan çocuklar için  son derece çok yönlü bir mama sandalyesidir . Uygulanması ve çıkarılması kolay, kullanışlı ve dayanıklı Grillo Adaptif Koltuk bileşenleri, en farklı ihtiyaçları karşılamak için en ince ayrıntısına kadar özenle tasarlanmıştır.


Günlük mutluluğun önemi: Tessa’nın hikayesi

Tessa, Down sendromlu 4 yaşında bir kızdır. Ailesinden Grillo Adaptif Koltuk’un günlük yaşamı yönetmede nasıl temel  bir yardımcı olduğunu kanıtladığını  öğrenmek için Padua’nın eteklerinde onunla buluşmaya gittik.

https://www.youtube.com/watch?v=1vLO_gwQ49A