×

LİWCARE CARETTA BUGGY CT ÇOCUKLAR VE GENÇ YETİŞKİNLER İÇİN PUSET

LİWCARE CARETTA BUGGY CT ÇOCUKLAR VE GENÇ YETİŞKİNLER İÇİN PUSET

Caretta Arabası BT

Caretta Buggy CT, 130 cm ila 160 cm boyundaki çocukları ve genç yetişkinleri taşımak için özel bir pediatrik bebek arabasıdır. Bebek arabası, ulaşım ihtiyacı olan ve rahatsızlıkları nedeniyle sadece bağımsız hareket etmelerini değil, aynı zamanda doğru oturma pozisyonunu korumalarını da imkansız kılan çocuklar için günlük bakım rutinini kolaylaştırır. Pusette, bu cihazı bir arabaya veya puset erişilebilir herhangi bir araca monte etmeyi sağlayan taşıma kolları vardır. Araçta özel sabitleme noktaları bulunmalıdır. Caretta Buggy CT özel pediatrik pusetinin kullanımı kolay ve kullanıcı dostu olması ve hepsinden önemlisi çocuğun taşıma pozisyonunda en iyi stabilizasyonunu sağlaması için her türlü çabayı gösterdik.

Özellikler

Caretta Buggy CT bebek arabası, genç yolcunun üst vücudunun mükemmel stabilizasyonu ile karakterize edilir. Göğüs pelotları, beş noktalı emniyet kemeri, yelek ve pelvik stabilize edici kemerler, çocuğu düzgün ve rahat bir şekilde taşımayı mümkün kılarken aynı zamanda postüral kusurların pasif düzeltmesini sağlar.

Bizler oturma sistemlerine odaklanan ve birçok rehabilitasyon merkezinde genç hastalarla çalışan uzmanlar olduğumuz için, nakil sırasında hastanın başını stabilize etmenin ne kadar önemli olduğunu biliyoruz. Bu nedenle Caretta Buggy CT bebek arabası, taşıma sırasında hastanın kafasının rahat ve güvenli bir pozisyonda sabitlenmesini sağlayan yeni bir koltuk başlığı sistemi ile donatılmıştır. Bu sistem, kafa stabilize edici pelottların yüksekliğinin ve genişliğinin düzenlenmesini kolaylaştırır.

Esnek kemerlerden oluşan koltuğun özel yapısı sayesinde koltuğun sertliğini ayarlayabiliyoruz. Açıkçası, sırtlık açısını ve kova koltuk konumunu ayarlamanın önemini hala hatırladık.

Kolay çerçeve katlama sistemi, bebek arabasının hızlı bir şekilde katlanmasını sağlar. Bebek arabası katlandığında o kadar küçüktür ki küçük bir arabanın bagajında ​​kolayca taşınabilir. Her gencin seyahat etmesi gerektiğini hepimiz biliyoruz.

Kimin için?

Caretta Buggy CT tıbbi cihazı, 60 kg’a kadar olan ve çeşitli tripleji veya tetrapleji formlarının yanı sıra hem hemipleji hem de alternatif hemipleji olmak üzere paraplejiden muzdarip çocuklar ve genç yetişkinler için uygundur. ARABA TAKILI CARETTA BUGGY CT GRUP ARACINDA TAŞINAN HASTANIN MAKSİMUM AĞIRLIĞI 1 BEDEN OLURSA 43 KG, 2. BEDEN OLURSA 57 KG’DIR.

Bu ürün, aşağıdaki hastalıklardan muzdarip hastalar için mükemmel olacaktır:

  • serebral palsi;
  • kas distrofileri;
  • farklı etiyolojilerin felçleri;
  • spina bifida;
  • miyelomeningosel;
  • spinal yaralanmaları takip eden durumlar;
  • kraniyoserebral travmayı takip eden durumlar;
  • vuruşlardan kaynaklanan durumlar;
  • diğer cihazların uygulanmadığı durumlarda duruş bozuklukları ve özellikle skolyoz.
 
 
https://www.youtube.com/watch?v=rrpovMq5KRM