×

LİWCARE LİLİSIT BAŞ VE SIRT DESTEĞİ SUNAN,ÇOCUKLAR İÇİN ORTOPEDİK KOLTUK

LİWCARE LİLİSIT BAŞ VE SIRT DESTEĞİ SUNAN,ÇOCUKLAR İÇİN ORTOPEDİK KOLTUK

LiliSIT

LiliSIT, baş ve sırt desteği sunan bir pediatrik ortopedik koltuktur. Small ve Medium olmak üzere iki boyutta mevcuttur.

LiliSIT, pelvik destek, bacak abdüksiyon sistemi, bel ve yan destek, baş desteği, bireysel ve yüksekliği ayarlanabilen ayak platformları ve ayarlanabilir kol desteği içerir. Koltuk, sıvıların kumaşa girmesini önleyen Zero Spot System döşeme ile kaplanmıştır. Döşeme parlak renklerde gelir ve hem pratik hem de kullanımı rahattır.

Özellikler

lili bok2 Yenilikçi sistemleri sayesinde LiliSIT, ergoterapistlerin çocukları oturma pozisyonuna getirmelerine yardımcı olmak için mükemmel bir araçtır. Koltuk, kullanım kolaylığı sayesinde rehabilitasyon merkezlerinde ve evde veya okulda rehabilitasyon sürecine devam etmek için kullanılabilir. LiliSIT, fonksiyonel, kullanıcı ve bakıcı dostu bir ortopedik koltuktur. Pelvik Destek Sistemi (Pelvi System) – çeşitli açılarda bağımsız ve genişliği ayarlanabilen kalça desteğinden (simetrik veya asimetrik olarak) ve pelvik destek kemerlerinden oluşur. Kullanıcının anatomik şekline uyum sağlama yeteneği bacak desteği ve abdüksiyon sistemi (Abduct System) – diz desteği ve abdüksiyon açısını ayarlamaya izin veren bir sistem kombinasyonu Kompakt tasarım, oturma ve yarı uzanma pozisyonlarına izin verir. Ayar tuşlarını değiştirmek kolay Bel destek sistemi ve yan destek (Sides Up) – çok çeşitli yükseklik ve genişlik ayarı ve bel desteği derecesi Bacak Desteği – yüksekliği ayarlanabilir ayrı ayak platformları (3D Ayaklar)Çok pozisyonlu kolçak – çok çeşitli yükseklik ve açı ayarı ve kolçakların eğim açısı Döşeme Sıfır Nokta Sistemi – lekelere karşı kumaş koruması için yenilikçi teknoloji. Koltuğun temizliğini kolaylaştırır, dökülen sıvıların emilmesini engeller.

Resmi büyütmek için tıklayın frontem.jpg
KİMLER İÇİN?
Resmi büyütmek için tıklayın widok_tyl.jpg

LiliSIT, çocukları oturma pozisyonunda konumlandırmak ve desteklemek için kullanılan bir sandalyedir. 
İşlevini geçici, kalıcı olarak kaybetmiş veya henüz öğrenememiş bir takım rahatsızlıkları olan çocuklara önerilir.
LiliSIT, aşağıdaki tıbbi durumlarda kullanılır: serebral palsi, kas distrofileri, çeşitli kökenlerden felçler, omurga bölünmeleri, miyelomeningosel (fıtık çıkıntıları), omurilik yaralanmalarından sonraki durumlar, kranyoserebral yaralanmalardan sonraki durumlar, inme sonrası durumlar, duruş bozuklukları ve özellikle omurganın skolyozu.
Tıbbi endikasyonlar:
akciğer ventilasyonunun iyileştirilmesi ve pnömoninin önlenmesi
zihinsel durumun iyileştirilmesi
yürüme fonksiyonunu kaybetmiş çocuk ve ergenlerde skolyozun tedavisi ve ilerlemesini yavaşlatmak
doğru oturma düzenini oluşturmak için kullanılmaktadır.