×

meywalk 4 vela small

meywalk 4 vela small

VELA Meywalk 4, yürüme fonksiyonunun olmamasına veya azalmasına rağmen kendi başınıza güvenle yürümenizi mümkün kılan, çocuklar ve yetişkinler için bir bebek arabası serisidir .

VELA Meywalk 4, vücudun doğal hareket modelini uyarıp desteklerken kullanıcıyı hareket etmeye motive etmek için tasarlanmıştır.

Benzersiz yaylı çerçeve ve dinamik koltuk, vücudun hareketini takip eder ve yürüyüşün aşamaları sırasında optimum fonksiyonel desteğe izin verir. Destekleyici vücut halkası, aktivite ve hareket için iyi bir duruş sağlar.

İçeri girip çıkmak, kullanıcı ve yardımcı için kolay ve güvenli hale getirilmiştir. Puset frenlidir ve koltuk kullanıcının koltuk yüksekliğine indirilir, böylece kullanıcı minimum yardımla pusete kolayca ve güvenle hareket edebilir. Koltuk, yerleşik eğim braketi kullanılarak kolayca yükseltilir.

Ellerinizi bebek arabasında serbest bırakmak mümkündür, böylece kullanıcı etkinliklere ve örn. ayakta bağımsız olarak yemek / içmek. Sevinç getirir ve daha fazla gelişme için verimli bir zemin yaratır. Kullanıcı ihtiyaçlarına göre açılandırılabilen bir tırabzan ile ayakta durma pozisyonunda ekstra destek ve stabilite elde edebilir.

Her gün ayakta/yürüme pozisyonunda kalkmanın birçok faydası vardır. Fiziksel kazanç falan. daha iyi denge, vücudun kaslarını ve kemiklerini güçlendirir, hareketliliği korur ve dayanıklılığı arttırır. Kullanıcının Meywalk 4 ile elde ettiği hareketlilik, günlük hareket doğal iştahı teşvik ettiğinden, daha iyi uyku ve daha iyi refah sağladığından solunum, dolaşım ve sindirimi uyarır, böylece diğer aktivitelerden elde edilen kazanç artar.

https://www.vela.dk/produkt/vela-meywalk-4-small