×

trutone elektro larengs cihazı -sgk ödemeli gırtlaktan konuşma cihazı

trutone elektro larengs cihazı -sgk ödemeli gırtlaktan konuşma cihazı

trutone elektro larengs cihazı -sgk ödemeli gırtlaktan konuşma cihazı

 

 Standart TruTone  Electrolarynx Kiti aşağıdakilerle birlikte verilir: 9 voltluk pil şarj cihazı İki standart 9 voltluk şarj edilebilir pil Samanlı Ağızdan Adaptör Griffin Laboratories Ton Ayarlı Tornavida Daha keskin bir ses için  “Ekstra Keskin” Ses Kapağı Öğretim DVD’si (resimde değil) Kullanım Kılavuzu (resimde değil) TruTone  Suni Larenks Modern Konuşma Yardım Teknolojisinde Doğal Çözüm! Sonunda, Değişken Pitch Kontrolü! Bir larinkektomi olarak, iletişimin ne kadar önemli olabileceğini bilirsiniz. İfade ve duygu ekleme yeteneği, uzun süredir “doğal” konuşmanın anahtarı olarak kabul edilmiştir.

Griffin Laboratories, TruTone  elektronik konuşma yardımıyla, kişiliğini tekrar sese dönüştüren doğal bir çözüm geliştirdi. Yeni teknolojiyi kullanarak (ABD patentli) TruTone  konuşma yardımı, tek bir basınca duyarlı düğme kullanarak sesinizin tonunu dalgalandırmanıza olanak tanır. Baş parmağınızı bir yerde tuttuğunuzdan, TruTone  konuşma yardımcısının çalışması son derece kolay, neredeyse içgüdüsel. Hemen doğal tonlama ile konuşmaya başlayabilirsiniz. Shute, bir konuşma ve dil patoloğu, “Data, TruTone  electrolaynx’in Servox   electrolaynx’e   kıyasla daha yüksek frekans aralığına ve harmonik yoğunluğa sahip olduğunu gösteriyor. ” Ayrıca, TruTone  cihazının normal konuşmalarını Servox elektrodialsından daha çok yaptığına işaret ediyor.

MN Üniversitesi’ndeki Konuşma Patolojisi profesörü Dr. Peter Watson, TruTone  electrolarynx’in, özel tonlama özelliğiyle kullanıldığında, anlaşılabilirliği% 14’e kadar çıkardığı sonucuna varmıştır! Çalışmanın ayrıntıları burada mevcuttur. Yüksek Ses Aralığı için Güçlü Tasarım Artık kalabalık bir odada duyulabilir! Dahili gelişmeleri kullanarak, Griffin Laboratories bugün mevcut olan en iyi ses aralığına sahip bir konuşma yardımı oluşturmuştur. Bir grupla konuşurken konuşma yardımınızı yüksek ses aralığında ayarlamakta özgür olun. Normal konuşma durumlarında ses seviyesini azaltın ve yüksek verimli devreyi kullanın.

Özellikler: Mevcut en iyi ses kalitesi. Pürüzsüz ve doğal ses tonlama için tek bir basınca duyarlı düğme. Kullanıcı dostu kontroller. Geniş frekans aralığı. Güçlü ses aralığı. Uzun pil ömrü için enerji açısından verimli tasarım. 9 voltluk pillerle bağımsızlık. Hafif ağırlık ve küçük boyut. Dayanıklı darbelere dayanıklı malzemeler. Yıllarca kaliteli hizmet için hazırlanmış.

Bağımsızlığı keşfedin! Bağımsızlık, Griffin Laboratories TruTone ™ konuşma desteğinin arkasındaki anahtardır. Konuşma yardımınız yaşam biçiminize göre ayarlanır. Tüm tasarım unsurları hayatınızı kolaylaştırmaya odaklanmıştır – daha doğaldır. TruTone ™ konuşma yardımı, bugün mevcut olan en üst düzey performansı birleştirirken kullanımı kolaydır. Kullanışlı 9 voltluk pillerle çalışan TruTone ™ konuşma desteği, saatlerce evden uzakta seyahat etmek veya harcamak için özellikle uygundur.

Son Dayanıklılık Elinizin avucuna sığacak olan bu hafif cihaza kalite ve dayanıklılık kazandırılmıştır. Kurşun geçirmez camda kullanılanla aynı malzemede bulunan TruTone ™ konuşma desteği, oldukça darbeye ve çizilmeye karşı dayanıklıdır. Dahası, iç bileşenleri dikkatlice seçildi ve dizayn edildi. Dikkat, hem performansa hem de aşırı kullanıma dayanma yeteneğine – doğal olarak – konulmuştur. Cihaz yıllarca kullanılmaya başlandıktan sonra Dr. Shute, “Konuşma dili terapistlerinin TruTone ™ ‘i en güvenilir şekilde” en yüksek güvenilirlikle derecelendirdiklerini “açıkça belirten bir yazı yazdı: ” Servox electrolarynx’in hemen üstünde . Buna ek olarak, distribütörlerimizden ürünlerimizin eşsiz dayanıklılığına sahip olduğunu belirten sayısız rapor alıyoruz.

Sen konuştun, biz dinledik Griffin Laboratuarlarında, TruTone ™ konuşma desteğinin aktif yaşam tarzınızın ihtiyaçlarını karşıladığından emin olmaya kararlıydık. Tasarımdan başlayarak doğrudan, kaynağa gittik, sen, larenjantom. TruTone ™ konuşma yardımı tasarımı, sizin gibi insanların neyin önemli olduğunu bize bildirmesinin sonucudur. Bize daha doğal, daha monoton bir ses çıkarmak istediğini söylemiştin. Kalabalık bir odada duymak istediniz. Her şeyden önce çağdaş bir teknoloji ile konuşma yardımı istediniz. Küçük, hafif bir araçta bağımsızlığın önem taşıdığı açıktı. TruTone ™ konuşma yardımı ideal konuşma yardımcınızdır! Kullanımı kolaydır, hazır pillerde uzun süre çalışır ve daha doğal sesler! Griffin Laboratuarlarında dinlemenin önemini anlıyoruz. İhtiyaçlarınıza nihai öncelik verildi. Bugün mevcut konuşma yardımlarından TruTone ™ konuşma yardımını doğal çözümünüz yapacağınızdan eminiz.

TruTone  Electrolarynx İnsanın Sesi Dijital Değil normal çıkmasını sağlamaktadır.

Güvenli ve Güvenli Online Siparişin tadını çıkarın! Griffin Laboratories tarafından tasarlanan ve ABD’de üretilen Daha fazla bilgi için bugün arayın! 1-800-330-5969 * Not: Tony Talmich, TruTone ™ electrolarynx’in yetenekli olmasının bir örneğidir. Başka hiçbir konuşma yardımı, bu kadar iyi ses çıkaramaz. Bununla birlikte, her laringng’ler hemen bu durumu TruTone ™ electrolarynx ile iyi konuşamazlar; Tonlamayı elde etmek için manuel beceriden kaçınmayı gerektirir. Ayrıca, farklı hastalar, aldıkları tıbbi tedaviye ve bireysel anatomisine bağlı olarak penetrasyon konusunda farklı konulara sahiptir. ** Dr. Shute “Data, TruTone ™ ‘un Servox’a kıyasla daha yüksek frekans aralığı ve harmonik yoğunluğa sahip olduğunu gösteriyor. ” Ayrıca, ” bulgular, TruTone ™ cihazının normal konuşmayı Servox cihazından daha fazla bulduğunu ortaya koyuyor *** Dr. Shute, “Konuşma dili terapistlerinin TruTone ™ [Electrolarynx] ‘i en güvenilir şekilde derecelendirdiği” açıkça belirten yapay lalinks üzerine bir yazı yazdı. Ayrıca, distribütörlerimiz ürünlerimizin eşsiz dayanıklılığına sahip olduklarını söylüyor. **** 5 yıllık sınırlı garanti sadece imalatçı tarafından belirlenen imalatçı kusurları ve “normal aşınma” için geçerlidir ve ancak garanti iade kartının satın alınmasından itibaren 30 gün içerisinde eksiksiz doldurulup postalanması gerekir. İlk iki yıl arasında ABD’de kazara hasar içeren Damla ve Soak (sm) kapsama alanı ve imalatçıların takdirine göre iki katına kadar tamamen yenilenme yer alıyor. Sökme tüm garantileri kapsamazhttp://www.griffinlab.com/Products/TruTone-Electrolarynx.html ile ilgili görsel sonucu

 http://www.griffinlab.com/Products/TruTone-Electrolarynx.html ile ilgili görsel sonucu