×

signia nx işitme cihazı

signia nx işitme cihazı

signia nx işitme cihazı

signia nx işitme cihazı

Dünyanın en gelişmiş işitme cihazı platformu Signia Nx, sektörün kendi ses sorununa ilk gerçek çözümünü sunuyor. Kendinden taviz vermeden, doğal bir sesle kendi sesini birleştirerek eşsiz bir ilk kabul kabul eder.

Dünyanın ilk Kendi Ses İşleme (OVP ™), kendi sesinin kendiliğinden kabul edilmesini, işitme engelli kullanıcıların% 80’i ile geliştirir.

Signia Nx tarafından sağlanan devrim niteliğindeki doğal ses, kendi sektöründe lider Ultra HDe2e binaural bağlantısına dayanmaktadır. Sürekli tam bant genişliğinde ses değişimi, kullanıcının kendi sesini, diğer tüm sesler de dahil olmak üzere tüm diğer seslerden tamamen bağımsız olarak dinamik bir şekilde taramasını ve işleyebilmesini sağlar.

Bu, işitme uzmanlarının, işitme cihazının kendi sesinin ses kalitesini iyileştirmek için bu duyumuzu tehlikeye atmaksızın tüm akustik ortamın en iyi şekilde algılanması için işitme cihazlarına ince ayar yapmasına olanak tanır.

Bu şekilde, OVP ™ ile Signia Nx, tüm işitme cihazı kullanıcılarına yarar sağlar. En yüksek ses kalitesini sunmak için doğal işitme deneyimini kopyalar ve çok gürültülü ortamlarda bile, herhangi bir durumda işitme cihazının en iyi işitme performansı için tam potansiyelini serbest bırakır.

En doğal ses ve en yüksek kabul için signia işitme cihazı  , Kendi ses sorunu, doğal olmayan bir ses diğer işitme cihazlarında yaşarsınız ama signia nx patentli işitme cihazımızda doğal ses garantisi vermektedir.  İşitme uzmanları olarak, işitme cihazı kullanıcılarına doğanın amaçlarını çoğaltan ses kalitesi sağlamaya çalışıyoruz. Genel uygunluk ve doğal bir sondaj sesi ilk uygun kabul için şarttır. Yine de birçok işitme cihazı kullanıcısı kendi sesinin sesini sevmiyor.

Her işitme cihazı kullanıcısı, kendi sesinin sesinde bir değişiklik yaşar. Özellikle ilk kez kullanıcılar ve hafif veya orta derecede işitme kaybı olan kullanıcılar bu algılanan kapanma etkisiyle mücadele ederler. Böyle bir olumsuz algı kabulü ağır bir şekilde etkiler ve çoğu zaman işitme cihazlarının reddedilmesine yol açar.

Kendi ses sorununu çözme girişimi sırasında, işitme uzmanları kazanımı azaltabilir ve havalandırmayı açabilir, gürültüden duyma ve konuşma anlamını azaltabilir. Ne yaparlarsa yapsın, sonuç ses kalitesi ve genel duyulabilirlik arasında bir uzlaşmadır.

 

signia nx işitme cihazı