×

kulak arkası işitme cihazları siemens -signia

kulak arkası işitme cihazları siemens -signia

Kulak Arkası işitme cihazları

Kulak Arkası (BTE) işitme cihazları hafiften çok ileri işitme kayıplarına kadar tüm işitme kayıpları için kullanılmaktadır. Bu cihazlar minyatür-BTE tipinden daha büyük Süper Güçlü SP modellerine kadar mevcuttur. Bu cihazların çoğu çoklu yönsel mikrofona sahiptir böylece gürültülü ortamlarda bile konuşmalar çok daha kolay anlaşılabilir hale gelir.

Yeni Signia BTE işitme cihazı olan Motion keşfedin

Yeni Motion işitme cihazlarımız, neredeyse tüm işitme kaybı seviyelerinin ihtiyaçlarını karşılayabilecek en gelişmiş teknolojileri içermektedir. Çok çeşitli seçenekler ve kontrol edilmesi kolay kullanımlı ara yüzü ile sorunsuz çalışma ve eşsiz dinleme kolaylığını garantiliyor.

Siemens Life

Siemens LifeSiemens Life gizleyecek kadar küçük ve hayranlık kazandıracak kadar stil sahibi.

Aquaris

AquarisAquaris™ sağlamlığı test edilmiş (IP 68), gerçekten su geçirmeyen hayatı limitleri olmadan yaşayabilmenizi sağlayacak işitme cihazıdır.

Lotus

LotusLotus™ güçlü, sağlam ve ekonomik çözüm.

Orion 2

Orion 2Orion™ 2 is just like a great partner: Full of proven features, it suits your hearing needs and sound preferences, and is always there for you.

Sirion 2

Sirion 2Sirion™ 2 is packed with proven features that provide you with a comfortable listening experience and easy, discreet handling.

Intuis 2

Intuis 2Intuis 2 is the simple solution for a reliable, clear, and comfortable listening experience.