×

10 LT OKSİJEN KONSANTRATÖRÜ NEWLİFE AİRSEP İNTENSİTY

10 LT OKSİJEN KONSANTRATÖRÜ NEWLİFE AİRSEP İNTENSİTY

10 LT OKSİJEN KONSANTRATÖRÜ NEWLİFE AİRSEP İNTENSİTY

VisionAire 10 Airsep Oksijen Konsantratör
VisionAire 10
 bugün piyasadaki en sessiz ve en hafif oksijen konsantratör cihazidir. Ev içi oksijen tedavisi için ekonomik ve düşük enerji tasarrufu ile Airsep VisionAire sadece 30 Ibs (13,6 kg) ağirliğindadir.

VisionAire oksijen konsantratörünün birincil özelliği çağdaş tasarimi ile ev içinde sessiz çalişmasi ve böylece hem tedavi gören kişi hem de yakinlari için huzuru bozmamasidir, bu sebeple VisionAire 10 sese karşi hassas kişileri de mutlu edebilmektedir. 5 LPM’ lik VisionAirekonsantratörü’nün birçok rakibine göre çok hafif olduğundan seyahatte rahatlikla taşinip tatilinizde size eşlik edebilmektedir. Oksijen hastalari bu ekonomik oksijen konsantratörü ile sessiz, hafif ve enerji tasarruflu özellikleri sayesinde uzun süreli oksijen tedavilerini daha iyi geçirmektedirler.

Bunlarin dişinda Airsep VisionAire güvenli bir oksijen üretimi sağlar ve içerdiği alarm sistemleri sayesinde yeterli oksijen oluşumunu engelleyen bir durum varsa hastayi ve yakinlarini sesli olarak uyarir.

VisionAire piyasada ki birçok rakibi gibi sik bakim gerektirmez, temel basit kurallara  uyulduğunda uzun yillar sorunsuzca size hizmet eder.

VisionAire cihazlarda güvenlik öz planda tutulmuştur, resetlenebilir elektrik güvenlik sistemi, komplike alarm sistemi ve ayri ayri kullanim ve çalişma saati ile ek oksijen ihtiyacinizi güvenle sağlar.

Oksijen sistemlerinin öncü üreticisi Airsep Türkiye ‘de Sapio Life ‘in ve Sağlik Medikali’in 7 gün 24 saat desteğiyle birlikte hastalarimiz hizmetindedir.