×

Microcirc Magnetoterapi

Microcirc Magnetoterapi

Elektrotsuz elektroterapi yoluyla uzun süreli olarak dolaşımı artırır. MAGCELL® MICROCIRCın kullanımı inanılmaz derecede kolaydır. Sadece cihazı açın ve tedviye başlayın- her nerede olursanız olun üzerinize ne giymiş olursanız olun!Bir tedavi sadece birkaç dakika alır.

MAGCELL® MICROCIRC arterlerdeki kan dolaşımını artırmak üzere dizayn edilmiş bir elektroterapi ünitesidir.Tedavi Diabetik ayak sendromu  PAOD (peripheral arterial occlusive disease) veya arteriel kan dolaşımını düşüren diğer rahatsızlıklarda hızlıca etki gösterir.
MAGCELL® MICROCIRC hızlı bir şekilde periperal kan dolaşımını fark edilir derecede artırır ve ikincil komplikasyonların oluşmasını engeller.Geç safhalarda pfilaktik etki sağlanması için tedavinin özellikle erken safhalarda uygulanması önerilir.
Yüksek doz kesikli magnetik alan dokuya nüfuz ederek terapatik olarak elektriksel akımların etkili olmasını sağlar.Bu akımlar kan dolaşımını %30’a kadar artırıp hücresel metabolizmayı optimize ederek derinlemesine etki eder. Kan dolaşımındaki bu artış klinik olarak da onaylanmıştır.