Firmamız hakkında

2004 yılında istanbul tahtakale firmasında başlayan medikal serüvenimiz 2006  yılında izmir ilinde kurulan medikal firmamız la devam etmektedir.

MEYRA ALMAN ENGELLİ ÜRÜNLERİ TÜRKİYE DİSTRİBUTORLUGUNU ALARAK 2020  YILINDA AKÜLÜ ve MANUEL SANDALYELERDE TÜRKİYE ve YAKIN ÜLKELERE ÜRÜN SATIŞINI TOPTAN YAPABİLMEKTEYİZ.İŞ ORTAKLARIMIZLA BERABER OKSİJEN KONSANTRATORU ve pulse oksimetre İTHALATI  yaparak solunum grubunda yerimizi aldık.

Kadromuzda klinik destek elemanı , biomedikal teknikeri , odiometrist , mesul müdür ve satış elemanlarıyla hizmet vermektedir.

Çalışma alanımız solunum ve uyku apne cihazları , fizik tedavi ve destek ürünleri , silikon implantlar , yoğun bakım sarfları , yara bakım ürünleri , engelli sandalyeleri, mueller sporcu ürünleri  medikal  tıbbi malzemelerdir.işitme cihaz markalarımız widex ,gn resound ve signia siemens , yetkili satıcı belgemizle son teknoloji cihazların satışını yapmaktayız.

firmamız titub kayıtlı sgk tarafından reçetelendirilen ürünlere dair fatura kesebilir yetkili satıcıdır.

Firmamız  uzun yıllara dayalı saha satış tecrübesini perakende mağazalarında  müşterilerine hizmet amaçlı olarak değerlendirmektedir.meyra bayimiz olmak isterseniz lütfen irtibata geçiniz