Engebeli zemin, kaldırım taşları, toprak yollar sorun olabilir!
Daha yumuşak bir sürüş mü arıyorsunuz?

Smooth® , ihtiyacınız olan yenilikçi TEKERLEK çatalıdır .

Son kullanıcı için başlıca faydalar :
Olağanüstü şok emici, düz olmayan zeminlerde akışkanlık

Smooth®, Aria Wheels Srls tarafından patentli bir çataldır.
Smooth®, bir M12 pimi ve 4 veya 5 inç tekerleği ile piyasadaki çoğu tekerlekli sandalyeye monte edilebilir.

TÜRKİYE DİSTRİBİTORUNUZDEN SİPARİŞ VEREBİLİRSİNİZ.

Smooth®

Arkadaşlarla güzel bir günden daha iyi ne olabilir, belki kırsalda veya şehrimizin sokaklarında ve parklarında maceraya atılabilir?

Ancak kabul edelim ki, şehir merkezindeki sokakları ve kırlarımızın sokaklarından geçmek her zaman kolay değildir.

Ön tekerleklerimiz kötü yerleştirilmiş parke taşlarına, menhollere ve engebeli zemine çarpabilir; tüm bunlar felaket olabilir ve bizi düşürebilir!

Köy yolları? Oraya bile gitmeyelim! Çatlaklı ve oluklu eski bir asfalt bulabiliriz ve hedefimize ulaşmak için toprak yollara girmemiz gerekir.

Sorunlar birden fazla, yola odaklanmalı ve sürekli dönmeliyiz, anın şiirinin bir kısmını kaybetmeliyiz.

Ya farklı bir çözüm olsaydı? Bakışlarımızı yolun kusurlarına sabitlemeden barışçıl bir şekilde ilerlememizi sağlayacak bir şey? Yeni, görünmez bir şey ama bu, geçiş şeklimizi değiştirecek, geçişimizi sorunsuz ve güvenli hale getirecek mi?

İncelediğimiz çözüme Smooth® deniyor! Süspansiyon çatalımız, kendinizi strese sokmadan sakin bir şekilde yolunuza devam etmenizi sağlar ve engebeli bir zemin bulduğunuzda rotanızı değiştirmek zorunda kalmazsınız, takılma veya öne düşme korkunuzu ortadan kaldırır.

Pürüzsüz, piyasadaki en iyi malzemelerle üretilmiştir: paslanmaz çelik, hafif alaşımlı 7075 (Ergal), milyonlarca döngüye dayanabilen kalibre edilmiş sertliğe sahip kalıplanmış çelik yaylar. Bu, en aşırı durumlarla bile karşılaşacağınız her durumda amortisörlerimizi garanti eder.

Stefano’muzun videosunu izleyin ve küçük ve büyük günlük engellerle sorunsuz bir şekilde yüzleşmesine hayran kalacaksınız. Dudaklarında bir gülümsemeyle sokaklarda maceraya atılıyor. Smooth®’u denemek için sabırsızlanıyor musunuz?

Dükkana git

Kurulmasının çok zor olduğunu mu düşünüyorsunuz? Merak etmeyin Smooth® ticari tekerlekli sandalyelerin% 95’ine 30 dakikada monte edilebilir, Bakın ne kadar kolay.

Eğitim için burayı tıklayın

By medikal market turkey

2004 yılında kurulan medikalimiz engelli ürünleri ,solunum uyku ve işitme cihazı sektöründe alanında lider markalarla çalışmaktadır.

Bir cevap yazın