öksürtme cihazı / Sleep and Respiratory Care /philips CoughAssist E70

philips CoughAssist E70 / öksürük cihazı 2 yıl garantili orjinal kolisinde özel fiyatlarla stoklarda

4750$ peşin ödeme fiyatımızdır .

CoughAssist E70, doğal bir öksürüğü simüle ederek akciğerlerden salgıları noninvasively temizlemek için tasarlanmış mekanik bir insuflasyon-exsuflasyon cihazıdır. Normal bir derin nefese benzer şekilde, öksürük asist yavaş yavaş akciğerlerde büyük miktarda hava elde etmek için pozitif hava basıncı (insuflasyon) uygular. Cihaz daha sonra negatif hava basıncına (exuflation) kaydırarak hava akışını hızla tersine çevirir. Ortaya çıkan yüksek Ekspiratuar akış, derin, doğal bir öksürük gibi hava yolundan salgıları aktive etmeye yardımcı olur.

balgam sökücü olarak da bilinir.

Kontrol ve senkronizasyon

Tescilli, entegre öksürük-Trak algoritması hastalara terapilerini başlatma yeteneği verir. Hasta inspirasyonunu tetikleyerek, bu özellik terapiyi daha fazla kontrol ve daha rahat, doğal bir tedavi için izin veren kullanıcının solunum deseni ile senkronize etmeye yardımcı olur.

Terapi tesliminde esneklik

Üç derece özelleştirilebilir terapi modu, hastanın ihtiyaçlarına ve tedavi ayarlarına terapiyi daha iyi uyarlayabilme olanağı sunar; Manuel, otomatik, Gelişmiş otomatik. Bir klinisyen veya bakıcı tarafından tedavinin her yönü üzerinde tam manuel kontrolden, basınç ayarları, terapi öncesi nefesler ve öksürük döngüleri de dahil olmak üzere tam otomatik bir tedavi moduna.

Hava yoluna bir emme kateteri sokmak yerine, CoughAssist, bir yüz maskesi, ağızlık veya cihazın bir endotrakeal veya trakeotomi tüpü ile çalışmasını sağlayan basit bir adaptör aracılığıyla terapi sunar.

CoughAssist, bronşiyal duvarlardan mukusun gevşemesini arttırmak ve bronşiyal drenajı iyileştirmeye yardımcı olmak ve mekanik insuflasyon-exsuflasyon tedavisinin faydalarını artırmak için sekresyonların mobilizasyonunu arttırmak için tasarlanmış ayarlanabilir bir salınım özelliği sunar.

Veri yönetimi araçları ( hafıza kartı ), tedavinin etkinliğini değerlendirmeye yardımcı olur ve hasta kullanımı ve tedavi ayarları etrafında daha iyi klinik karar vermeyi sağlar. Ayrıca basınç ve akış dalga formlarını gözden geçirirken zirve öksürük akışı ve oksijen doygunluğu da dahil olmak üzere verileri izleyerek CoughAssist gelen tedaviye bir hastanın tepkisi içgörü ile en etkili öksürük elde.

ni ve bakımını geliştirin

Çoklu güç kaynağı seçenekleri ve bir rulo standı, oksimetre aksesuarları ve eller serbest kontrol ayak pedalı seçeneğinden, coughassist’in aksesuar dizisi hastalara ve ailelere daha fazla özgürlük ve hareketlilik kazandırırken etkili tedaviyi sağlar.