aria ultra flyer aktif tekerlekli sandalye

aria ultra wheelchair

ULTRA serisi aktif tekerlekli sandalye başlangıç fiyatı için order formu incelemeniz rica olunur. tekerlekli sandalyemiz özel materyallerle üretilmektedir.üretim süreci 30-45 gün arasıdır.

6,900euro standart üretim başlangıç fiyatımızdır.talep halinde kişiye özel ölçü ile getirilecek aktif sandalyemiz için lütfen irtibat kurunuz.

Taahhüt ve sürekli araştırma, ağırlıkların ve yeni teknik çözümlerin daha da azaltılmasına katkıda bulunmuştur.
ULTRA bugün piyasadaki en hafif, çok ayarlanabilir tekerlekli sandalye. Magnezyum alaşımlı çerçevenin yeni geometrisi ve yenilikçi Aria® patentli karbon fiber merkez ekseni sayesinde ürün aynı zamanda sert ve manevra kabiliyetine sahip olup, uzman kullanıcılar için idealdir. En performanslı malzemeler, daha yenilikçi montaj teknikleri ve 7075 alüminyum bileşeninin CNC ile işlenmesi, kalite ve mükemmellik garantisidir.

ULTRA, hareketlilik fikrini tanımlayan tek bir kelime!

ULTRA CE onaylıdır ve UNI ve ISO 7176 yönetmeliklerine uygun olarak tasarlanmış ve test edilmiştir. Süper hafif bir tekerlekli sandalye olarak sınıflandırılabilir, yaklaşık 4,5 kg ağırlığındadır.

Kullanıcıya başlıca faydalar:
Sertlik, hafiflik, pürüzsüzlük ve reaktivite.

Standart konfigürasyon:
Patentli şok emici teknolojiye sahip karbon fiberdeki merkezi aks.
Siyah jantlar ve siyah jantlar, siyah anodize alüminyum tutamaklar ve Schwalbe Right Run lastikleri olan arka tekerlekler Golz Black. Çerçeve rengi Beyaz / Siyah / Açık yeşil / Sarı. Aria® Makas kilitleme frenleri ve Aria® Çift Taraflı – siyah anotlanmış alüminyum çatal, 4/5 ”jantlı, siyah anotlanmış alüminyum. Karbon fiber sert yan korumalar. Aria® ayarlanabilir Gerginlik Sırtlığı.

aktif tekerlekli sandalye kişiye özel üretim.
aria flyer aktif sandalye

Bir cevap yazın