aria ultra flyer aktif tekerlekli sandalye ( 4.8kğ )

aria ultra seri 4.8kğ kişiye özel üretim aktif tekerlekli manuel sandalye.

6,500euro standart üretim başlangıç fiyatımızdır.talep halinde kişiye özel ölçü ile getirilecek aktif sandalyemiz için lütfen irtibat kurunuz.

ULTRA serisi aktif tekerlekli sandalye başlangıç fiyatı için order formu incelemeniz rica olunur. tekerlekli sandalyemiz özel materyallerle üretilmektedir.üretim süreci 30-45 gün arasıdır.

ULTRA bugün piyasadaki en hafif, çok ayarlanabilir tekerlekli sandalye. Magnezyum alaşımlı çerçevenin yeni geometrisi ve yenilikçi Aria® patentli karbon fiber merkez ekseni sayesinde ürün aynı zamanda sert ve manevra kabiliyetine sahip olup, uzman kullanıcılar için idealdir. En performanslı malzemeler, daha yenilikçi montaj teknikleri ve 7075 alüminyum bileşeninin CNC ile işlenmesi, kalite ve mükemmellik birlikteliği sağmaktadır.

ULTRA, hareketlilik fikrini tanımlayan tek bir kelime! dans etmek , günlük gezilerinizde yanınızdan ayıramayağınız bir sandalyedir.

aria ULTRA – CE onaylıdır ve UNI ve ISO 7176 yönetmeliklerine uygun olarak tasarlanmış ve test edilmiştir. Süper hafif bir tekerlekli sandalye olarak sınıflandırılabilir, yaklaşık 4,5 kg ağırlığındadır.

Kullanıcıya başlıca faydaları =  Sertlik , hafiflik , pürüzsüzlük ve reaktivite.

Standart konfigürasyon:
Patentli şok emici teknolojiye sahip karbon fiberdeki merkezi aks.
Siyah jantlar ve siyah jantlar, siyah anodize alüminyum tutamaklar ve Schwalbe Right Run lastikleri olan arka tekerlekler Golz Black. Çerçeve rengi Beyaz / Siyah / Açık yeşil / Sarı. Aria®  ; Makas kilitleme frenleri ve Aria® Çift Taraflı – siyah anotlanmış alüminyum çatal, 4/5 ”jantlı, siyah anotlanmış alüminyum.   Karbon fiber sert yan korumalar.

Aria® ayarlanabilir Gerginlik Sırtlığı. aktif tekerlekli sandalye kişiye özel üretim.