aria 1.0 aktif tekerlekli sandalye (aria 1.0 wheelchair )

aria 1.0 aktif tekerlekli sandalye (aria 1.0 wheelchair ) ölçü ve siparişle gelir 2750 eurodan başlayan fiyatlarımız alüminyum materyal içindir. https://www.ariawheels.com/ sayfasından model ve fiyat bilgisi alabilirsiniz.karbon yada magnezyum materyal ürünlerimiz 3500 eurodan başlıyor.

Aria 1.0,% 100 manuel olarak monte edilmiş bir İtalyan ürünüdür.
Aria 1.0, magnezyum alaşımında katlanabilir arka dayama ve sağlam bir çerçeve ile aktif kullanıcılar için ideal bir üründür.

Alüminyum alaşım 7075 ve karbon fiber (merkezi eksen, sırt dayama, yan korumalar, koltuk ve ayaklık) bileşenleri, yüksek güvenlik, performans ve uzun ömürlü dayanıklılık standartları ile garanti altına alınmıştır. Yapısal yapıştırıcıların kullanılması mükemmel ve performanslı derzlerin oluşmasını sağlar.
Aria1.0, CE sertifikasına sahiptir ve UNI ve ISO 7176 yönetmeliklerine göre tasarlanmış ve test edilmiştir. Süper hafif bir tekerlekli sandalye olarak sınıflandırılmış olup,

ağırlığı yaklaşık 5 kg’dır.

Neden magnezyum alaşımı
Magnezyum, şu anda dünyada mevcut olan en hafif metaldir. Alüminyumdan% 35 daha hafif, karbondan% 15 daha hafif.
Hafif yapıya ek olarak, magnezyumun sunduğu diğer avantajlardan birkaçı, mükemmel yorulma direnci, buruşma ve burkulma direnci ve herhangi bir yapısal metalin bilinen en yüksek sönümleme kapasitesidir.
Son derece hafif magnezyum çerçeve, tekerlekli sandalyenin toplam ağırlığını önemli ölçüde azaltır.

Nihai kullanıcı için başlıca avantajlar:
Hafiflik, olağanüstü manevra kabiliyeti, akışkanlık ve çok ayarlanabilirlik, kullanıcı dostu

Standart yapılandırma:
Aria® arka tekerlekler, siyah parmaklıklar, siyah eloksal göbeği, siyah eloksallı alüminyum el çantaları ve Mbl Speedlite siyah lastikler. Çerçevenin rengi: Beyaz / Gri / Siyah. Aria® makas frenleri ve Aria® çift yüzlü çatalları 3/4/5 ” tekerleklerle kaplar. Karbon fiber sert sökülebilir yan muhafazalar. Aria® karbon elyafta sert postürel sırt dayanağı.

ASL’ye Uygunluk (İtalyan halk sağlığı)
Karbon fiber (standart konfigürasyonda sağlanan) sert sırt, ayrıca Sağlık Bakanlığı’nın “Medikal Cihaz Repertuarında” kod no. 1372241 / R.

Bir cevap yazın