aria 1.0 aktif tekerlekli sandalye (aria 1.0 wheelchair )

aria 1.0 aktif tekerlekli sandalye (aria 1.0 wheelchair ) ölçü ve siparişle gelir 5600 eurodan başlayan fiyatlarla satılmaktadır.proforma için ön sipariş formu linkini incelemeniz rica olunur.

https://www.ariawheels.com/content/3-products/1-1-0-mg/4-download-area/aria-1.0-mg-order-form-eng-2019.pdf

1.0 Mg % 100 manuel olarak monte edilen bir İtalyan ürünüdür. Bu titiz ve hassas araştırmaların, teknik, malzeme, işlevsellik ve estetik arasındaki sentezin sonucudur. Eşsiz ergonomik ve temel bir şekil, özden gelecek olan gelecektir. Katlanabilir arkalık ve magnezyum alaşımlı sert bir çerçeve ile sağlanan 1.0 Mg, aktif kullanıcılar için ideal bir üründür.
7075 alüminyum alaşımı ve karbon fiber (merkezi eksen, sırtlık, yan korumalar, koltuk ve ayak dayamaları) bileşenleri ile yüksek güvenlik, performans ve uzun ömürlülük standartları sağlanır. Yapısal yapıştırıcıların kullanımı mükemmel ve performans gösteren eklemleri garanti eder.
1.0 Mg CE sertifikalıdır ve UNI ve ISO 7176 yönetmeliklerine göre tasarlanmış ve test edilmiştir. Hafif bir tekerlekli sandalye olarak sınıflandırılır, yaklaşık. 5.4 kg.

Neden magnezyum alaşımı
Magnezyum, şu anda dünyada mevcut olan en hafif yapısal metaldir. Hacim olarak alüminyumdan yaklaşık% 33, titanyumdan% 50 daha hafiftir.
Hafif konstrüksiyona ek olarak, magnezyumun sunduğu diğer avantajlardan bazıları mükemmel yorgunluk direnci, çentiklenme ve burkulma direnci ve herhangi bir yapısal metalin bilinen en yüksek sönümleme kapasitesidir.
Aşırı hafif magnezyum çerçeve, ürünlerin toplam ağırlığını önemli ölçüde azaltır.

Son kullanıcı için temel avantajlar :
Hafiflik, olağanüstü manevra kabiliyeti, akışkanlık ve çoklu ayarlanabilirlik, kullanıcı dostu

Standart konfigürasyon :
Karbon fiber rijit postural sırtlık BKRTR + katlama sistemi, Aria® patentli şok emici teknolojili ASAT karbon fiber merkezi aks , karbon fiber yan korumalar, karbon fiber rijit koltuk tavası, paslanmaz çelik vidalar + ilgili sipariş formunda isteğe bağlı STD .