karma ergo live aktif tekerlekli sandalye taiawan üretim ( Product Code: KARMAKM-9000 ) 1400euro

karma live active wheelchair ile ilgili görsel sonucu
karma 9000 series medikalturkey

Karma Ergo Live , son derece hafif ancak estetik açıdan çekici bir tekerlekli sandalyedir. Bu koltuk, kullanıcıya optimum destek ve rahatlık sağlamak için tasarlanmış sofistike özellikler sergiliyor. Hafif, alüminyum çerçeve sayesinde kolay manevra kabiliyeti ve nakliye sağlanır. Ayrıca, çerçevenin katlama işlevi ve kısa dingil mesafesi, aktif, bağımsız kullanıcı için ideal bir tekerlekli sandalye sunuyor. Ergo Live, aynı zamanda geniş bir ayarlanabilir özellik yelpazesiyle eksiksiz olarak geliyor; böylece sandalyenin bir kullanıcının kişisel gereksinimlerine uyması sağlanmış oluyor. Bu yönler arasında üç ayar seçeneği olan (85 °, 90 ° veya 95 °) açıyla ayarlanabilen bir sırt dayanağı vardır ve bu da ayarlanabilir arka tekerlek konumlarıyla yükseklik ayarlıdır. Bu olası düzenleme, tekerlekli sandalyenin performansını kontrol ederken kullanıcının koltuğu onlara uygun zemin yüksekliğine ayarlamasını sağlar. Buna ek olarak, uzunluk ve yükseklik ayarı yapılabilen tek parça ayak tabanı, tekerlekli sandalyeyi katlamak için kolaylıkla kaldırılabilir.

Özellikler:

Ergo Canlı tekerlekli sandalye, Karma Hareketlilik tarafından getirilen yenilikçi bir mobilite ürünüdür. Hafif tasarımı optimum konfor ve performans için tasarlanmıştır ve kullanıcının günlük bazda kolaylıkla yönetmesini sağlar. Sandık tamamlandığında sadece 13 kg ağırlığa sahip ancak taşıma ve depolama için 8,5 kg’a kadar soyulabilir.

Katlanır çerçeve ve kısa dingil mesafesiyle birleştirilen hafif tasarım Ergo Live’ın aktif , bağımsız bir yaşam tarzını korumak isteyen kullanıcılar için gerçekten mükemmel bir tekerlekli sandalye olmasını sağlar.

Kullanıcı 85, 90 veya 95 derece değiştirilebilen sırt kısmı ve kullanıcıların kaymadan rahatça oturmalarını sağlayan isteğe bağlı S-Ergo koltuk sistemi gibi harika özelliklerden hoşlanıyor.

Arka tekerleğin ayarlanması, kullanıcıların koltuk yüksekliğini ayarlamalarına ve tekerlekli sandalyenin performansını kolayca kontrol etmesine olanak tanır. Ayrıca, uzunluk ve yükseklik ayarı yapılabilen, tekerlekli sandalyeyi katlamak için kolayca ters çevrilebilecek şekilde tek parça bir taban plakasına sahiptir.

Bu ürünle ilgili daha fazla bilgi edinmek isterseniz, ekibimizin bir üyesine veya bugün en yakın Karma bayisine başvurun.
Ayarlanabilir tekerlek konumu  –  Arkalık açısı ayarlanabilir   –  Arkalık yüksekliği ayarlanabilir     –  Ergonomik oturma   -Germe ayarlı gerdanlık
opsiyonel   Seçenekler :
Spor jantlar
Üç konuşma magnezyum alaşım jant        ; çamur Muhafızları  ; Kol dayamalarını ters çevirin
Emniyet kemeri   ;  anti tiper          ; 2B ayak plakası

Bir cevap yazın