acapella choice vibrasyonlu nefes egzersiz aleti (pep tedavi sistemi ) 27-700 seri

acapella choice vibrasyonlu nefes egzersiz aleti (pep tedavi sistemi ) 27-700 seri 

price = 125$ (10 adet üstü alımlarda geçerlidir)

 

Pozitif Ekspirasyon Basıncı (PEP) terapisi sekresyonların mobilize edilmesi için kullanılır. KEP’lerin kronik solunum yolu rahatsızlıkları olan hastalara bağımsızlığı sağladığı bulunmuştur çünkü terapi hasta için uygun olduğunda ve bir asistana gerek kalmadan yapılabilir.

Acapella  hem pulmoner sekresyonları harekete geçirmek için hem PEP terapisinin hem de hava yolu titreşimlerinin faydalarını bir araya getirir ve hastaların serbestçe hareket etmesine ve oturmasına, ayakta durmasına veya dayamasına imkan tanıyan hemen hemen her pozisyonda kullanılabilir.

Salgıların temizlenmesini geliştirir, Göğüs Fizik Tedavisine (CPT) göre daha hoşgörülüdür, konvansiyonel CPT seanslarının * yarısından daha az sürer ve KOAH, astım ve Kistik Fibroz gibi sekresyon sorunları olan akciğer hastalıkları olan hastalarda solunum yollarının açılmasını kolaylaştırır ..

Bir ayar kadranını çevirerek acapella   frekansını ve akış direncini basitçe ayarlayabilirsiniz.

Acapella Choice   otoklavlama, kaynama ve bulaşık makinesine dayanıklı dört parçaya ayrılır. Hastalarınız, evde veya hastanede titreşimli PEP tedavisinin tüm avantajlarını, kullanışlı, temizlenmesi kolay bir cihazla  (  tekli hasta kullanımı )

ACAPELLA® SEÇİMİ Kod Açıklama Birimlerini Yeniden Sipariş Edin 27-0050 Yenilenen ağızlık, tüm acapella® ailesine uygundur 50 / Ea 27-7000 acapella® w / video istek kartı ile seçim 10 / Ea
acapella 27-700
acapella yeşil 27-700 seri

Tasarım: Yönlendirmeden bağımsız çalışır
Tasarım: Hasta cihazdan nefes alabilir
22mm bağlantı parçası: Ağızlık ile birlikte kullanılabilir
Malzeme: Otoklav kabiliyeti ve kaynatılabilir
Numaralı arama ile frekansı ayarla
* Mahimeister MJ ve ark. “Pozitif ekspirasyon basıncı maskesi tedavisi: Teorik ve Pratik Hususlar ve