permobil k450 çocuk akülü engelli aracı ( Permobil K450 Power Chair with TILT & SEAT LIFT – Used Wheelchairs )

permobil k450 çocuk akülü engelli aracı ( Permobil K450 Power Chair with TILT & SEAT LIFT – Used Wheelchairs )

K450 MX  permobil ;
Her tekerlekte bir süspansiyon sistemi ile K450 MX pürüzsüz bir sürüş sunar ; ister okulda, isterse dükkanlarda koridora iniyorsunuz.

Güçlü yüksek / düşük ayarı, çocukların yere inmesini mümkün kılar. Hikayeyi dinlemek veya başkaları ile oynamak için mükemmel. Güçlü yüksek / düşük ayar, 7,6 – 66 cm arasında değişir; bu, bir masaya veya masaya oturmayı ve hatta yeryüzündeki şeylere erişmeyi kolaylaştırır.

Buna ek olarak, K450 MX, güçlendirilmiş yüksek / düşük ayarı, koltuk kat yerinden ayarlama ve isteğe bağlı elektrikli koltuk eğimini içeren sayısız elektrikli seçeneği standart olarak sunan R-net elektroniği ile donatılmıştır.

Modüler oturma sistemi, merkeze takılan ayarlanabilir bacaklara sahiptir ve her çocuğun ihtiyacı olan, sınırsız büyüme için bir paket ile birlikte verilir.

Daha büyük koltuk boyutları mevcuttur; Bu nedenle bu tekerlekli sandalye de küçük erişkinler için son derece uygundur.

Modelde  Öne Çıkanlar      Maksimum kullanıcı ağırlığı 60 kg           mesafe Aralık 30-35 km yol katader         Maksimum hız 8,5 km / s kısıtlanmıştır.
Engel yüksekliği 50-60 mm           Dönüş yarıçapı 1060 mm           Crash(çarpışma testi ) yapılmıştır.

permobil k450 ile ilgili görsel sonucupermobil k450 ile ilgili görsel sonucupermobil k450 ile ilgili görsel sonucupermobil k450 ile ilgili görsel sonucu

permobil k450 ile ilgili görsel sonucu
permobil k450 çocuk akülü özel seri engelli aracı   Güç Koltuğu, 12 x 13 inç Küçük Rehab Koltuğu, Flip Up Ayak Pedi, R-Net Joystick, 13 inçlik Katı Sürüş Lastiği, 17 Aralığa kadar bir Pil Aralığı ve Elektrikli Eğim ve 8 inç Koltuk Asansörüne sahiptir! K450, nazik bir elektrik koltuğundan biridir ve özellikle çocuğunuzla birlikte büyümek için tasarlanmıştır. Permobil K450, bir çocuğu 125 LBS’ye kadar destekleyebilir ve çocuk büyüdükçe koltuk yenilenebilir. Bu elektrikli sandalye, çocuğunuzu, akşam yemeğinde aileye katılmak için harika olan, yerden 26 inç yüksekte yükseltebilir. Kapak tarafında K450, çocuğunuza kendi başına sandalyeye girip çıkmak için kendine güveni veren 3 inç kadar alçalabilir. Ayrıca, her tekerleğin üstünde bir süspansiyon sistemi bulunan K450 hem iç mekanda hem de açık havada düz bir yolculuk sergiliyor. Gerçekten çocuğunuzla büyüyebileceğiniz sağlam bir güç koltuğu arıyorsanız, bugün Permobil K450’yi kontrol etmeyi unutmayın!

Bir cevap yazın