• scewo bro merdiven iner- çıkar akülü motorlu yeni nesil tekerlekli sandalye / stair climbing wheelchair  sipariş ve ölçü alınması için firmamızdan randevu almanız teknik detayları öğrenmeniz gerekir.

  • scewo merdiven iner- çıkar akülü motorlu yeni nesil tekerlekli sandalye kişiye özel üretim aracın sipariş ve teslim süreci 60-90 iş günü arasıdır.

  • fiyat 45,000 (kırkbeşbin) isviçre frankı ) günlük  döviz kuruna göre peşin hesaplanır. teslimat yerine göre fiyatımızı öğrenebilirsiniz. Ön sipariş sırası talebe göre değişebilir.
  • teslimat süresi firmaya ödeme yapılır yapılmaz 1 iş günü sonra başlar. 
  • sözleşmeye tabi noter onaylıda olabilir 10bin isviçre frankı ön sipariş ödemesinde firmaya ödenecektir.kalan tutara dair alıcı güven vermiyorsa eğer tam tutar sipariş esnasında alınır ve ürün ona göre sipariş edilir.

scewo merdiven iner- çıkar akülü tekerlekli sandalye engelli arazi taşıtı    geleneksel bir tekerlekli sandalye gibi işleve sahiptir. merdivenleri güvenli ve hızlı bir şekilde tırmanabilen tekerlekli sandalyemiz için   ön sipariş alınabilmektedir.Ürün  geliştirilmeye devam etmektedir. Scevo, herhangi bir açıyla katlanan iki kauçuk palet ve düz zeminde yuvarlanırken koltuğun dengelettiği iki büyük tekerleği kullanıyor. Yalnız bir NI myRIO, ilgili motorları ve aküleri kontrol eder. Kontrol algoritması, ters çevrilmiş bir sarkaçtır. 2 yıl garantilidir. 

 17 ° ila 34 ° eğime sahip merdivenler. Aynı zamanda sarmal  yani dönerli merdivenleri kullanabilir.you tube gibi kanallardan ürünün kullanım özelliklerini görebilmektesiniz.

Denge teknolojisi sayesinde hızlı bir şekilde manevra yapabilen Scewo, dinamik sürüşü ile engelleri kolayca aşıyor. Kullanıcı bir joystikle ya da vücut ağırlığını kullanarak sandalyesini kontrol edebiliyor.

Ne yapabileceğimize bir bakın!

İki büyük tekerleğin çevikliği ve rahatlığı, düz zeminde sürülmeleri ve kaldırımların üstesinden gelmek ve merdivenleri tırmanmak için rayların sağlamlığı eşsizdir.Kauçuk paletler, güvenli bir şekilde yukarı ve aşağı doğru rahatça inmeyi mümkün kılar. Merdivenlere ve yere geri transferler otomatikleştirilmiştir.

Farklı kullanım modları

Sürüş modunun dışında Scewo’nun dört farklı kullanım modu daha bulunuyor. Merdiven modu merdivenleri çıkmayı sağlarken, güvenli mod ise kullanıcı sandalyeye çıkarken Scewo’nun sabit durmasını sağlıyor. Ayrıca hareket edilmediği zamanlarda da cihazın rahat bir sandalye olarak kullanılması için bu mod tercih ediliyor.

Yüksek mod, cihazın altındaki küçük tekerler ve paletleri kullanarak cihazın yükseltilmesine imkan veriyor. Böylece kullanıcı, çevresindeki kişilerin göz hizasında durabiliyor ya da yüksekteki yerlere yetişebiliyor. Son olarak palet modu, kaygan zeminlerde Scewo’nun rahat hareket edebilmesi, büyük engellerin üzerinden ya da dik yokuşlardan rahatça geçebilmesi için sürtünmeyi artırıyor. Böylece sandalye bir tank gibi engel tanımadan ilerleyebiliyor.

scalevo powerchair ile ilgili görsel sonucu
powerchair

 

scalevo powerchair ile ilgili görsel sonucu
merdiven çıkar akülü engelli taşıma

 

POWER WHEELCHAİR
ENGELLİ ARAZİ TAŞITI , https://www.youtube.com/watch?v=Lyn9vn9eMhQ Scewo, sağlam kauçuk tekerlekleriyle merdivenlerden güvenli ve rahat bir geçiş sağlarken, ekstra geniş tabanı ile sarmal merdivenlerde bile kolayca hareket edebiliyor. Hızlı bir şekilde manevra yapabilen sandalye engelleri kolayca aşabilirken, kullanıcılar da bir kumanda kolu yardımıyla ya da vücut ağırlıklarını kullanarak sandalyeyi kontrol edebiliyor.

 

 

 

scewo bro white stair climbing wheelchair picture turkey

By medikal market turkey

2004 yılında kurulan medikalimiz engelli ürünleri ,solunum uyku ve işitme cihazı sektöründe alanında lider markalarla çalışmaktadır.

Bir cevap yazın