merdiven çıkma – inme taşıma iletme sistemi dragon marka

Merdiven Çıkma-İnme taşıma

merdiven çıkma – inme taşıma iletme sistemi dragon marka

19.11.2015 Özel Öğretim Kurumları Yönergesi Kapsamında Engelli Yönetmeliğine Göre Ürünlerimiz Bakanlık Onaylıdır.Özel Öğretim Kurumları bünyesinde Milli Eğitim Bakanlığına bağlı her kurumun yeni açılış veya dönüşüm süreci içerisinde Engelli Yönetmeliği gereği 1 adet Engelli Merdiven Taşıma ve İletim Cihazı/Sistemi bulundurmak zorundadır. Bu ürün, yalnızca bir kurumun üzerinde(Faturasında Cihaz Seri Numarası yazılı olacak) demirbaşı olarak görünebilir. Çünkü bir cihaz, sadece tek bir kurum ile eşleşebilir. Bu durumda şube veya başka bir işletme olan her kurumun yeni bir cihaz alımı yapması zorunludur.

DRAGON, Milli Eğitim Bakanlığı Özel Öğretim Kurumları Yönetmeliği´nce aranan engellilerin erişilebilirliğini sağlayan taşıma ve iletme sistemleri şartına uygundur. CE Belgelidir.
Kategorisindeki en ekonomik fiyatlı üründür

Kullanıma dair  özellikler = DRAGON TAŞIMA İLETME SISTEMİ

1*Akülü olarak çalışan bu merdiven çıkartma-indirme cihazı paletli sisteme sahiptir.
2*Engelli kişi önce cihazın üzerindeki oturma platformuna geçiş yapar ve sonra refakatçi yardımıyla merdivenlerden çıkıp-iner.
3*Cihaz kullanırken refakatçi neredeyse hiç bir güç harcamaz.Gerek kullanımda gerekse depolama açısından oldukça kompakt yapıdadır ve hafiftir.
4*Kullanımı oldukça basit ve güvenlidir.  Sürüş esnasında refakatçi cihazı bıraksa dahi cihaz güvenli şekilde durmaya devam eder.
5*Kumandasında yer alan tuşlarla hareket eder , Refakatçi tutma kolu yüksekliği istenildiği gibi ayarlanabilir ,Baş desteği seviyesi ayarlanabilir.
6*Merdivenlerin dikliğine göre palet açısı iki kademeli seçeneğe sahiptir. Olası bir arıza durumunda iki kişi tarafından manuel olarak transferi sağlayacak yardımcı kollara sahiptir .

7*Cihaz altındaki tekerlekler sayesinde düz zeminde kolayca hareket ettirilebilir (bu tekerleklerin arkada bulunanlarında bağımsız fren mekanizması vardır)

8* İstenildiğinde akü kutusu yerinden çıkartılabilir ve kolayca bağımsız şekilde şarj edilebilir.

2 yıl ithalatçı firma garantisi altındadır.

Teknik Özellikler:
Taşıma kapasitesi: 250 kg       Toplam ağırlık: 30 kg       Şasi: Alüminyum      Oturma yeri genişliğ: 39 cm       Oturma derinliği: 48 cm   Oturma yerinin yerden yüksekliği: 51 cm        Sırt yüksekliği (oturma yerinden): 51 cm     Toplam genişlik: 49 cm  Toplam derinlik: 81 cm    Toplam yükseklik: 105 cm – 160 cm

garantili merdiven taşıyıcı
meb onaylı engelli taşıma sandalyesi – ce sertifikalıdır.

Bir cevap yazın