prompt 8 kanal kulak arkası işitme cihazı signia-siemens

Lotus_Prompt_hearing-aid-range_1800x600px

Prompt BTE Cihazların Özellikleri

Lotus_Prompt_feature-graphic_b2c_1800x950px

KONUŞMAYI ANLAMAK

(1) Önemli olan konuya odaklanın.
Prompt BTE cihazların yönsel mikrofonları sesleri yükseltmek üzere seçer. Sizi ön taraftan gelen seslere odaklarken diğer yönlerden gelen rahatsız edici sesleri azaltır.

KOLAY KULLANIM

(2) Tüm seçenekler parmaklarınızın ucunda.
Prompt BTE cihazlar, üzerindeki program düğmesi ile dinleme durumu değiştiğinde ya da ses seviyesini ayarlamanız gerektiğinde kolay ve hızlıca programı değiştirmenizi sağlar.

Lotus_Prompt_finger-tip_1800x500px

(3) Sağlam, dayanıklı ve güvenilir.
Prompt BTE cihazların kabinleri zorlu koşullarda test edilip denenmiştir ve günlük hayattaki nem, ter, toz ve kire karşı dayanıklıdır.

SES İLETİMİ

(4) Yaşam için güçlü bağlantı.
Prompt P ve SP modelleri yüksek amplifikasyon için boynuz ile oturur. Hafif kulak kalıbı seçeneği ile sesi doğrudan kulağın içine yönlendiren güvenli bir uyum sağlar.

HIZLI DEĞİŞİM

(5) 3 basit adım ile değişim.
Prompt BTE cihazların üzerindeki pil kapağı zahmetsizce açılır ve kapanır, böylece aşağıdaki adımlarda da gösterildiği gibi standart pil hızlı ve kolayca değiştirilebilir.

Lotus_Prompt_battery-change_1800x500px

KONUŞMACIYI NET BİR ŞEKİLDE DUYUN

(6) Mesafe uzak olsa bile yakında duyun.
Endüksiyon döngüsü ile donatılmış ortamlarda, Prompt P ve SP modellerdeki Telecoil veya T-Coil fonksiyonu konuşmacıyı net bir şekilde anlamanız için size yardımcı olur. Yandaki işareti
gördüğünüz yerlerde basitçe T-programı seçin.

Lotus_Prompt_T-Coil-icon_500px

(7) Duyduğunuz şeyleri kişiselleştirin.
Prompt P ve SP ile pil kabinini opsiyonel odyo pabuç olarak değiştirebilirsiniz. Çevredeki sesler çok olduğu zaman konuşmacının sesi mikrofon ile doğrudan kulaklarınıza aktarılır.

Lotus_Prompt_audio-shoe_500px

 

Bir cevap yazın