PHILIPS NEBULİZATÖR CİHAZI INNOSPİRE ESSENCE

essence nebul respironics machine

PHILIPS NEBULİZATÖR CİHAZI INNOSPİRE ESSENCE usa 

Çocuklar ve yetişkin hastaların kullanımı için hazırlanmış Etkinliği kanıtlanmış  SideStream teknolojisi ile birlikte Hızlı tedavi süresi. Ev kullanımı için güveniir ve ekonomik tercihiniz.sgk iade cihaz kapsamındadır.

SideStream seti ile birlikte kullanımda :

Ortalama partikül çapı: 2.9 micron
5 microndan küçük partikül oranı %77
6-8 dakika tedavi süresi

InnoSpire Essence
kompresör nebülizatör sistemi
Essence Philips Respironics gelen kompresör nebülizatör sistemleri InnoSpire ailesinin bir parçasıdır ve doğru fiyatlı bir kompresör nebülizatör sistemi hızlı ve verimli aerosol ilaç dağıtım sağlar.Kanıtlanmış Sidestream teknolojisi ile birlikte, Essence, kompakt, hafif ve ekonomiktir. Şık tasarımı ev ortamına incelikle karıştırır. Bu 2 yıllık garanti kapsamında ve uluslararası güvenlik ve temel performans standart (IEC 60601-1 üçüncü baskı) ve eklerine ile uyumlu olduğunu.
Sidestream tek ve yeniden nebülizörleri diğerlerinden farkı ;
Essence aktif venturi sistemi özelliği ve daha hızlı ilaç dağıtım ve daha kısa tedavi süresi ile sonuçlanan kompresör, tarafından sağlanan bu ek olarak hava akışını sağlamak Sidestream yeniden ve tek nebülizatör ile verimli çalışır. Bunlar, diğer geleneksel nebülizatörlere göre monte veya temizlemek için daha az parça ile kullanımı kolaydır. Sidestreamın  benzersiz tasarımı süre sonra ilaç zaman tutarlı teslim sağlar.

Bir cevap yazın