Astral 100&150 Resmed yeni yaşam desteği ventilatörü.

ResMed, sizin ve hastalarınızın yaşamlarını zenginleştirmek üzere tasarlanmış Astral 150 ve Astral 100 yaşam desteği ventilatörlerini sunmaktadır.

İlk ayar aşamasından günlük kullanıma, hasta izlemine ve bakımına kadar, Astral, hastalar, klinisyenler ve evde bakım hizmeti verenler için daha fazla özgürlük, güvenli bakım ve etkin tasarım sunmaktadır.

ResMed tarafından geliştirilen Astral solunum bakımı çözümlerinde 20 yılı aşkın deneyimi arkasına alarak – bakım kalitesini daha kolay sağlanır hale getirmektedir.

Daha fazla özgürlük

Uzun pil ömrünün verdiği gönül rahatlığı Astral ventilatörler hastanın daha özgür olmasını sağlayacak şekilde tasarlanmıştır. Dahili ve harici pil kombinasyonu 24 saate varan* bir çalıştırma süresi sağlamaktadır. Günlük aktivitelerin planlanması daha kolaydır çünkü Astral saatler geçse de çalışmaya devam edecek güce sahiptir. Taşınabilirlik özelliği ile pil kapasitesinin dengelenmesi En pratik anlamıyla taşınabilirlik, pil çalışma süresi ve ventilatörün ağırlığı ve taşınabilirliği arasında denge gerektirmektedir. Sekiz saatlik bir dahili pil içeren 3.2 kg ağırlığı ile, Astral en üst düzeyde taşınabilirlik için sınıfında lider konumda bir ağırlığa bağlı güce sahiptir.
Sessiz tasarım Modern tasarım hastalarınıza arka planda sessizce duran şık, sessiz bir yaşam desteği cihazı sunmaktadır

 

Güvenli bakım

Çok yönlü tedavi seçenekleri Astral çok yönlü seçenekler sunmaktadır – invaziv ve non-invaziv uygulamalar için kaçak ve valf ventilasyonda kusursuzluk ve her çeşit erişkin ve pediatrik hastaya uyumlu geniş bir terapi modu yelpazesi bulunmaktadır.

 

Basit hasta kurulumu

Astral’in sezgisel arayüzü, önceden ayarlanabilir programları ve kurulum asistanı hızlı ve doğru bir hasta kurulumuna izin vermektedir. Hızlı bağlantılı devreler hastanede ve evde devre sorunlarını azaltmaktadır.

 

Kolay monitörizasyon

Gerçek zamanlı dalga formları ve hasta bilgileri, doğru kurulumun sağlanması ve hastanın durumunun takip edilmesi amacıyla büyük renkli dokunmatik ekranda görüntülenmektedir. FiO2 ve SpO2 terapi tablosunu tamamlamak için entegre edilmiştir


Bir cevap yazın