KUSCHALL CHAMPION AKTİF TEKERLEKLİ SANDALYE – 3750eurodan başlayan fiyatlarla -6.6 kğ

Size özel üretim ölçüleri ve geniş aksesuar seçimi için firmamız ile temasa geçiniz.

ÜRÜNLER KURUMSAL ARAÇLAR RAINER KÜSCHALL EN
Sert katlanabilir tekerlekli sandalye

ŞİMDi kuschalli keşfedelim ;
Şampiyonu ilk defa kullandığınızda, böyle bir şeye hiç girmediğinizi bileceksiniz. Dünyadaki ilk sabit direksiyon tekerlekli sandalyesidir ve şampiyon gibi hissedeceksiniz. İnanılmaz performans, sevmediğiniz yaşadığınız caddelerde etkileyici bir kayma yaratıyor. Bir römorkör ile Şampiyonun her bileşeni performans için optimize edildiği için küçük bir pakete katlayabilirsiniz. Ve birçok havayolları bunu zaten tanıdı ve Şampiyonu el bagajı olarak kabul etti!

“Ben küschall Şampiyonumu seviyorum! İnanılmaz derecede hafif ve duyarlı ve katı bir sandalyenin tüm özelliklerine sahip olduğuna inanamıyorum, ancak katlanıyor. Hem performans hem de elleçleme mükemmel. ”
HANNAH COCKROFT

ORİJİNAL. ÖNCE DAHA KÜÇÜK.

Şampiyonun ne kadar küçük katlanabildiğini açıklamak için çok şey düşünüyorduk. Çünkü piyasada karşılaştırılabilir bir şey yok. Katlanmış tekerlekli sandalyenin yanında bir A4 klasörü koyduğunuzu düşünün – her ikisi de hemen hemen aynı boyuttadır. Çok basit, çok küçük.
KARAR VEREN FAKTÖR GERÇEKTİR.

Şampiyonla ilgili en özel şey Şampiyonu üç adımda katlayabilmenizdir. Üç adım çok ses çıkmaz, ancak mobilite konusunda her milimetre belirleyici faktör olabilir. Tekerlekli sandalyeyi ve sırt dayamasını katladıktan sonra, ön çerçeveyi geriye doğru çöker ve gerçekleri yaratırsınız. Biraz şaşkınlık.
TEK BIR, BENZERSİZ KATLANABİLİR MEKANİZMALAR.

Yeni katlama mekanizması sevgi dolu ayrıntıda geliştirilmedi. Aynı zamanda en büyük dikkat ve hassasiyetle üretildi. En yeni nesil Şampiyon, mümkün olduğu kadar sağlam olmak için optimize edilmiştir. Bunun gibi bir tekerlekli sandalye hiç olmamıştı. Ne kadar akıllı olduğunu kavramak zor.
RADİKAL. ANCAK PARLAK.

Tam konfigürasyon ve uzlaşma yok – baştan beri hedefimiz buydu. Bu nedenle adaptör plakasını sıfırdan tasarladık, böylece katlama mekanizmasına olan mesafe her zaman aynı ve arka koltuk yüksekliği tam olarak ayarlanabilir. Mutlak çerçeve istikrarı için, bu tekerlekli sandalye her zaman katlama mekanizmasına çok kısa bir mesafede durmaktadır. Bu, tam olarak yapılandırılmış olduğu anlamına gelir.
MERKEZİ ELEMAN.

Böylece yerçekimini daha hassas bir şekilde ayarlayabilmeniz için seçim yapabileceğiniz 9 farklı konum vardır. Mühendislerimiz koltuk arkalığını beş farklı parantezden birine ayarlamanızı sağlamıştır. Ve emniyet önemlidir: Taşıma için koltuk arkalığını çıkardığınızda, durma mekanizması sayesinde yerinde kalır ve yalnızca istediğiniz zaman tekrar açılır.
UYGULAMA.

Hareket etme şekli senin hakkında çok şey söylüyor. Ve her kişi benzersiz olduğu için ön tekerlek desteğini tasarladık, böylece her zaman ihtiyaçlarınıza göre ayarlayabilirsiniz. Şampiyonu ayrıca, her beden boyutuna uyacak şekilde inşa ettik – en kısa alt bacak uzunluğundan en uzununa. Herşeyi sana göre yapılandırın. Hiçbir şey daha basit olamazdı.
YENİ BİR ŞEY BAŞLATIN.

Genellikle tekerlekli sandalyenizi paralel bir çerçeve ile alırsınız. Ama senin için çok özel bir şey bulduk. Şampiyonunuzu daha da kompakt hale getirmek ve bacak ve ayak konumunuzu desteklemek için yeni bir ön çerçeve seçin. Veya Şampiyonunuzu gerçekten özel bir şey yapın: Karbon yan bileşenleri ile birlikte bir karbon veya titanyum çerçeve seçin. Sadece inanılmaz derecede iyi görünmüyor: inanılmaz derecede güzel.
KUSURSUZCA. YAPILANDIRILMIŞ.

MATRX koltuk minderleri ve sırt dayanağı ile Küschall tekerlekli sandalyenizi daha da özelleştirilebilir. Olası pozisyonların geniş bir yelpazesi ile, pratik olarak kişisel tercihleriniz için hiçbir sınırlama olmayacaktır.

TEKNİK VERi
Çerçeve açısı
75 ° / 85 °
Düz veya konik

Koltuk genişliği
360 – 480 mm
20 mm’lik artışlarla

Koltuk derinliği
340 – 480 mm
20 mm’lik artışlarla

Koltuk yüksekliği
Ön: 450-540 mm
Arka: 390 – 490 mm
Kademesiz ayarlanabilir

Diz-topuk uzunluğu
320 – 500 mm
Kademesiz ayarlanabilir

Sırt yüksekliği
300 – 465 mm
15 mm’lik artışlarla

Sırt açısı
76 ° / 80.5 ° / 85 ° / 89.5 ° / 94 °

Maks. Güvenli eğim
7 °

Geri vites genişliği
920 – 1230 mm

Toplam genişlik
SW + 160 mm

Toplam genişlik katlanmış
yaklaşık. 285 mm

Toplam uzunluk
75 °: yaklaşık. 930 mm
85 °: yaklaşık. 850 mm

Toplam ağırlık    yüksüz   yaklaşık. 9,2 kg

sandalyemiz ağırlığı   Arka tekerleklerin dışında  yaklaşık. 6,7 kg     dır ve  Maksimum  Kullanıcı ağırlığı    125 kg

Garanti süresi 2 (iki) yıl.Yeni jenerasyon katlanma mekanizması sayesinde en az katlanmayan bir sandalye konforunu ve performansını sunan Küschall Champion aktif yaşayan kullanıcıları için tasarlanmıştır. Günlük yaşantılarında olabildiğince bağımsız yaşayan kullanıcıların her zaman yanında olan Küschall Champion; Alüminyum, Karbon ve Titanyum gövde seçenekleri sayesinde sürüş, kullanım ve özgürlük farkı yaratır.kuschall champion ile ilgili görsel sonucukuschall champion ile ilgili görsel sonucukuschall champion ile ilgili görsel sonucukuschall champion ile ilgili görsel sonucukuschall champion ile ilgili görsel sonucukuschall champion ile ilgili görsel sonucukuschall champion ile ilgili görsel sonucukuschall champion ile ilgili görsel sonucukuschall champion wheelchair ile ilgili görsel sonucu

Bir cevap yazın